Розділ ‘Реєстрація заяв’

Заяви у 1 клас на 2022-2023 навчальний рік

Список заяв станом на 30.05.2022 року:

  1. Гарбарук Артем Вадимович
  2. Яроша Михайло  Борисович
  3. Криворучек Денис  Олександрович
  4. Бейлах Злата Тарасівна
  5. Федіна Данило Романович
  6. Богданов Захар Олександрович
  7. Садовнік Анна Мирославівна
  8. Сутковий Михайло Васильович
  9. Тарасюк Назар Русланович
  10. Клімчук Олександра Юріївна
  11. Поліщук Віктор Олександрович
  12. Рокунець Данило Ігорович
  13. Новак Михайло Олексійович
  14. Кандиба Тимофій Олександрович
  15. Богданов Олександр Віталійович
  16. Хоменчук Діана  Вадимівна
  17. Тіхня Злата Валеріївна
  18. Сінкевич Станіслав Андрійович
  19. Садовець Анна Дмитрівна
  20. Черненко Еріка Назарівна
  21. Максименко Ілля Олегович
  22. Овдійчук Альбіна Андріївна
  23. Костюрець Інна Андріївна
  24. Невірковець Давид Андрійович
  25. Джуга Уляна Сергіївна
  26. Козярчук Софія Юріївна
  27. Дмитрієнко Мирослав Олександрович

 

Реєстрація заяв до 5-6, 10 класів

5-А клас 

Кількість місць – 30.

Кількість прийнятих заяв – 17.

5-Б клас

Кількість місць – 30.

Кількість прийнятих заяв – 17.

6-А клас

Кількість місць – 30.

Кількість прийнятих заяв – 17.

6-Б клас

Кількість місць – 30.

Кількість прийнятих заяв – 17.

10-А клас (з історичним профілем навчання)

Кількість місць – 30.

10-Б клас (з математичним профілем навчання)

Кількість місць – 30.

Реєстрація заяв 2021

Подані заяви станом на 17.00 14 квітня 2021 року

1 клас     Кількість місць – 30

1. Чумак Марта Вадимівна
2. Матвієць Арсен Андрійович
3. Марчук Вероніка Анатоліївна
4. Козачук Юлія Андріївна
5. Старик Олеся Андріївна
6. Кирильчук Христина Василівна
7. Вознюк Тетяна Юріївна
8. Дорошкевич Тимофій Сергійович
9. Носаль Олексій Кирилович
10. Дубцова Поліна Дмитрівна
11. Шкурат Анастасія Андріївна
12. Максімов Дмитро Сергійович
13. Гарбарчук Тимур Віталійович
14. Макотера Микола Ігорович
15. Никитюк Софія Петрівна
16. Рябушенко Дмитро Вікторович
17. Кащак Ілля Євгенович
18. Садовнік Тимофій Ігорович
19. Чорноус Емілія Сергіївна
20 Колюхов Богдан Володимирович
21. Кравчук Софія Дмитрівна
22. Красько Іванна Вікторівна
23. Панчук Соломія Олександрівна
24. Колесник Петро Володимирович
25. Чугай Давид Васильович
26. Григорчук Вадим Олександрович
27. Іванюк Агнія Сергіївна
28. Кирикеша Матвій Юрійович
29. Кібкало Дмитро Васильович
30. Наконечна Анна Євгенівна
31. Іванова Марія Олександрівна
32. Карпюк Діана Василівна
33. Тарасюк Михайло Миколайович
34. Мельник Роман Андрійович
35. Федчук Христина Анатоліївна
36. Калька Юстина Ярославівна

Реєстрація заяв 2020

1 клас     Кількість місць – 30

Подані заяви:

  1. Старик Ігор Андрійович
  2. Калінчук Ілля Віталійович
  3. Гарбарчук Дмитро Олександрович
  4. Новак Артем Олексійович
  5. Віюк Іван Іванович
  6. Віюк Захар Іванович
  7. Кур’ят Єлизавета Олегівна
  8. Коток Юрій Миколайович
  9. Ютовець Мілена Валеріївна
  10. Козярчук Андрій Юрійович
  11. Гладчук Емілія Русланівна
  12. Нерода Костянтин Олегович
  13. Мельничук Павло Юрійович
  14. Глєбов Ілля Віталійович
  15. Богданова Вікторія Олександрівна
  16. Полюхович Данило Сергійович
  17. Федорук Святослав Сергійович
  18. Ткачук Тимофій Дмитрович
  19. Ястремський Станіслав Юрійович
  20. Овдійчук Злата Сергіївна
  21. Давимука Артем Вікторович
  22. Безсмольна Зоряна Станіславівна
  23. Курін Арсен Васильович
  24. Шматко Софія Іванівна
  25. Сагайдаківська Мілана Ярославівна
  26. Конончук Поліна Миколаївна
  27. Сачук Софія Олегівна
  28. Каленюк Кирило Романович
  29. Стасюк Матвій Борисович
  30. Поліщук Емілія Олексіївна
  31. Перець Арсен Віталійович
  32. Іванова Катерина Юріївна
  33. Шульга Іван Олександрович
  34. Ясенюк Максим Олегович
  35. Луцик Анна Олегівна
  36. Пригодюк Дмитро Іванович
  37. Ткачук Олександр Олексійович
  38. Пивоварчук Мілана Анатоліївна

 

5 клас                                      Кількість місць – 30 

Подані заяви:

  1. Медведєва Діана Юріївна

 

10 клас математичного профілю              Кількість місць – 30

Подані заяви:

  1. Кравчук Денис Петрович
  2. Шульга Анастасія Олександрівна
  3. Костюк Денис Олександрович
  4. Євпат Христина Петрівна
  5. Свістюла Тимофій Борисович
  6. Кухар Катерина Олегівна
  7. Данилюк Софія Миколаївна
  8. Ковалець Богдан Васильович
  9. Табачук Денис Леонідович
  10. Голянська Тетяна Святославівна
  11. Дмиш Ганна Ярославівна
  12. Маркевич Назар Віталійович
  13. Пашковська Ангеліна Миколаївна
  14. Лукащук Ілля Вадимович
  15. Сівак Катерина Вадимівна
  16. Лисюк Арсентій Миколайович
  17. Нацик Денис Володимирович
  18. Іванов Тарас Юрійович
  19. Майстров Костянтин Васильович
  20. Кроль Дмитро Мирославович
  21. Палейчук Владислав Олександрович
  22. Костя Каріна Юріївна

 

10 клас історичного профілю                    Кількість місць – 30

Подані заяви:

  1. Демчук Діана Олександрівна
  2. Поліщук Надія Русланівна
  3. Кухоцька Софія Вікторівна
  4. Лозюк Даяна Михайлівна
  5. Грицак Дмитро Олександрович
  6. Кандиба Олександра Олександрівна
  7. Содольська Софія Миколаївна
  8. Остапчук Андрій Русланович
  9. Вознюк Артем Анатолійович
  10. Скліфус Єлизавета Костянтинівна
  11. Кучинська Оксана Василівна
  12. Гуменюк Андрій Петрович
  13. Цимбалюк Андрій Васильович
  14. Савонюк Вікторія Віталіївна