Перейти до контенту

Архіви за рік: 2017

Щиро дякуємо голові Аграрної партії України Скоцику В.Є. та генеральному директору компанії AGROSOLCO ОсадчомуР.П. за надані кошти для придбання новорічних подарунків для учнів гімназії.

Вітаємо з перемогою

Вітаємо ученицю 11 класу нашої гімназії Цимбалюк Юлію та вчителя біології Сизкову Зою Федорівну з перемогою! Учениця стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу школярів та учнівської молоді “Мій рідний край – моя земля” за напрямом  “Експериментальна робота з біології, продуктивна праця і дослідницька робота в галузі сільського та лісового господарства”.

Зустрічали Святого Миколая

Сьогодні наші гімназисти нарешті дочекалися Святого Миколая. Ця подія відбулася завдяки семикласникам (класний керівник Пришнівська Л. В.) Миколай завітав до всіх. Проте найцікавішими були  його зустрічі  з учнями прогімназійних класів.  Діти розказували вірші, грали в ігри, гарно співали та обіцяли Святому Миколаєві, що у наступному році поводимуться ще краще.

“Миколайчики” від Аграрної партії

Сьогодні  у нашій гімназії побував керівник фракції Аграрної партії в районній раді Юрій Буркалець . Цього разу він знову завітав з подарунками –  солодкими “миколайчиками” для учнів, батьки яких є  учасниками АТО.  

Основні гімназійні події з 18 по 22 грудня

18 грудня – участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки. 19 грудня – Свято Миколая. 20 грудня – участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства. 22 грудня – участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії. 20 -22 грудня – новорічно-різдвяна виставка-конкурс «Новорічна композиція» 18 – 22 грудня проведення психологічних досліджень учнів 6,8 класів.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Калько Тетяну – ученицю 10 класу – 1 місце Бусленка Віталія – учня 11 класу – 2 місце Рябушенка Олександра – учня 8 класу – 2 місце Гуду Артема – учня 9 класу – 2 місце Гуменюка Володимира – учня 10 класу – 3 місце та вчителя інформатики Карчевського Олександра Миколайовича

У нас нові перемоги

Вітаємо з перемогою в обласному етапі конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика Ковальова Богдана – учня 10 класу – 2 місце  та вчителя української мови та літератури Самчук Ірину Титівну   Вітаємо з перемогою в обласному етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка Самчук Інну – ученицю 10 класу – 3 місце та вчителя української мови та літератури …

Андріївські вечорниці

13 грудня перед учителями та учнями гімназії ожили українські вечорниці. Підготували це дійство восьмикласники (класний керівник Сизкова З.Ф.) . Угості прийшли дівчата і хлопці. І почалися веселощі: лунали народні пісні та колядки, діти-актори  розказували гуморески  та показували жартівливі інсценівки,   танцювали та гралися. Але найцікавіше- ворожіння. Учні  розповідали та демонстрували різні способи ворожіння. І, дивна …