Перейти до контенту

Наказ про призупинення освітнього процесу в гімназії

НАКАЗ

 

12 березня 2020 року                     смт Гоща                      № 17-АГ

 

Про тимчасове призупинення

освітнього процесу

в Гощанській районній гімназії

 

Відповідно до постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року:

 

НАКАЗУЮ

 

  1. З 12 березня по 03 квітня 2020 року призупинити навчання в Гощанській районній гімназії.
  2. Заборонити учням відвідувати гімназію, а також брати участь у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру, олімпіадах, змаганнях, конкурсах.
  3. Медичній сестрі Музичук М.І., учительці біології Сизковій З.Ф. організувати інформування здобувачів освіти та працівників гімназії щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби, дій у випадку захворювання та розміщення відповідної інформації на сайті гімназії та у Фейсбук-спільноті.
  4. Забезпечити проведення навчальних занять з використанням дистанційних технологій, а саме розмістити відповідні завдання та посилання на навчальні матеріали на порталі «Нові знання» (nz.ua) згідно розкладу уроків.
  5. Класним керівникам організувати інформування учнів та батьків про запровадження та механізм дистанційної форми навчання.
  6. Перевести педагогічних працівників гімназії на роботу в дистанційному режимі та на виконання організаційно-педагогічної, методичної та наукової роботи.
  7. Заступнику директора гімназії Хрипі М.В. здійснювати контроль за виконанням навчальних програм у період призупинення освітнього процесу та за організацією вищезазначеної форми навчання.
  8. Заступнику директора з АГР Юську В. С., медичній сестрі Музичук М.І. забезпечити повну дезінфекцію приміщення гімназії.
  9. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор гімназії                                              В. Скоцик