Як поводитись з дітьми дома

Коронавірусне захворювання (COVID-19) несе із собою тривожність, стрес і невпевненість. Особливо сильно їх відчувають діти різного віку. Кожна дитина справляється з такими емоціями по-різному. Але якщо у житті вашої дитини реальністю стали закриття школи, скасування подій або розлука з друзями, ваша любов та підтримка потрібні їй зараз як ніколи.

Ось декілька порад, як поводитися з дітьми вдома (і не лише під час карантину):

– Проявляйте ініціативу та розмовляйте із своїми дітьми про коронавірус спокійно, а також про важливу роль, яку діти можуть відігравати у підтримці свого здоров’я. Запропонуйте дитині обговорити проблему. Дізнайтеся, що саме діти вже знають, і дозвольте їм визначати напрямок розмови. Будьте чесні та прояснять правду словами, зрозумілими для дітей.

– Дотримуйтеся розпорядку дня. Структуруйте свій день так, щоб спершу зробити всі потрібні дітям речі: від шкільних завдань до інших справ. Потурбуйтеся про те, щоб у дітей був розпорядок дня, який може включати в себе ігровий час, коли дитина може за допомогою свого телефону зв’язатися з друзями. Також обов’язково має бути час на допомогу батькам із хатніми справами.

– Спробуйте альтернативне навчання. Є чимало LMS-платформ (Learning and Management System), що дозволяють учням ефективно навчатися, а вчителям організовувати цей процес.

– Організовуйте радісні події. Коли мова йде про те, як впоратися із важкими емоціями. Привертайте до себе увагу своєї дитини і намагайтеся врівноважити розмови про почуття з радісними подіями. Дозвольте дітям відволікатися від смутку. Влаштовуйте раз на декілька днів ігрові вечірки або разом готуйте їжу.

– Стежте за вашою поведінкою. Іноді необхідно стримувати важкі емоції, особливо, якщо вони дуже інтенсивні.

Коментарі і розміщення посилань заборонено.

Комментарі закрито.