Перейти до контенту

Тиждень польської мови

З 28 листопада по 2 грудня в Гощанській гімназії пройшов тиждень польської мови. Протягом тижня учні гімназії дізналися багато нового про Польщу та польську мову і взяли участь в різних заходах. Біля класів була розміщена невелика виставка для учнів всіх класів про Польщу, її культуру, традиції, відомих поляків, страви та свята, а після ознайомлення з інформацією учні взяли участь у вікторині «Що ти знаєш про Польщу?».

Учні 6 класу ближче ознайомилися з творчістю відомого польського поета Юліана Тувіма та його віршами для дітей. А на одному з уроків вивчили його вірш «Окуляри» та намалювали проект.

2016 рік в Польщі був присвячений Генрику Сенкевичу та його творчості. Тому учні 7 класу взяли участь в літературному уроці, на якому переглянули презентацію про життя та творчість Сенкевича та прочитали один з його творів «Казка про добро». Після уроку учні намалювали міні- проекти на тему «Мій найцінніший дар».

На завершення тижня учні 5 та 8 класів взяли участь в спільному заході «Полюби польську мову». Учні 8 класу підготували для своїх молодших колег цікавий сценарій про Польщу і польську мову. А пізніше всі діти складали пазли з державними символами Польщі і співали народні польські пісні.

Тиждень пройшов швидко і насичено. Учні старанно працювали і дізналися багато цікавого та нового.

Переглянути детальніше з фотографіями.