Перейти до контенту

Цікавий грудень кількома рядками…

Розпочався перший зимовий місяць активно, творчо, захоплююче та святково.

11 грудня учні та вчителі гімназії вже традиційно взяли участь у районному конкурсі «Вифлиємська зірка». Наші діти показали гарне театралізоване дійство, яке супроводжувалося оригінальними колядками. Виступ сподобався усім і був гідно оцінений  журі. Щиро вітаємо учасників та організаторів (А.Г. Машлай, С.Р. Сінкевич) з перемогою та бажаємо нових звершень!!!

14 грудня восьмикласники підготували для нас Андріївські вечорниці. Цей захід завжди проходить весело і жваво. Адже всім до вподоби розваги, пісні, жарти. Особливо чекають   традиційних страв – вареників  та солодкої калити. Цьогорічні вечорниці не були винятком. Діти створили гарний настрій, пригощали всіх присутніх .  Одним словом, свято вдалося.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

15 грудня на свої Андріївські вечорниці  запросили  учні 4 прогімназійного класу.І хоча артисти були значно молодші, але свято було не менш цікавим. Діти гадали, співали, грали в ігри. Театралізоване дійство завершилось традиційно – калитою та смачними варениками. І артистам і глядачам все сподобалося.

 

16 грудня гімназисти (8 клас та самоврядування) поділилися святковим настроєм із вихованцями Межирицького інтернату. Наші діти приїхали з виставою, подарунками та теплими словами. Так як ми побували там не вперше, то господарі зустріли нас, як друзів.   Щирі посмішки, вдячні погляди  учнів інтернату не залишили нікого байдужими. А ми їхали назад із відчуттям щастя через те, що змогли подарувати радість іншим.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

18 грудня учні сьомого класу влаштували свято для першокласників. Святий Миколай завітав  до кожної дитини. Першачки  із нетерпінням чекали на подарунки,  вітання та цікаву казку. Спілкування з героями було цікавим. Діти розказували вірші, грали в ігри, гарно співали та обіцяли Святому Миколаю , що в наступному році будуть іще слухняніші.

 

Не секрет , що у нашій гімназії багато творчих та активних дітей. От і на пропозицію  селищного голови Панчука М.М., зробити новорічну іграшку своїми руками на центральну ялинку, відгукнулося більше шістдесяти учнів. І хоча усі іграшки були оригінальними та яскравими, довелося вибрати кращі. Саме автори цих робіт мали можливість поїхати на каток в м.Рівне. Дякуємо всім майстрам та чекаємо від вас ще кращих та креативніших робіт на настпну ялинку.