Третьокласники на екскурсії

Лагідне сонечко, вранішній серпанок і повний оберемок позитиву – ось початок нашого екскурсійного дня! Перша зупинка – Дубенський замок: в підземеллі справжніх привидів зустріли, в палаці Любомирських з княжими трофеями познайомилися, в кімнаті кривих дзеркал – досхочу насміялися, а головне – всі мали змогу загадати найпотаємніші бажання біля вежі Беатки.

Наша дорога веде далі до Кременецького ботанічного саду, де все вкрите золотом осіннього листя, а кожна рослинка розповідає казки та легенди. Серед мешканців саду діти зустріли і дерево бажань, і кущ, з якого виготовляють цукерки, гігантську ліщину і дерево з слоновими вухами та мавпячими хвостами. А от впізнавши гінкго діти й самі поділилися цікавими фактами з екскурсоводом.

Третя зупинка нашої мандрівки – Замкова гора, або як ще її називають гора Бона. Дружно подолавши круті її схили, ми дійшли до залишків старовинного замку, звідки відкрився неймовірний краєвид на місто Кременець. Окрім пейзажів нас чекали ще й захопливі розповіді про різні військові хитрощі, замкові таємниці та легенди про древній скарб. Придбавши сувеніри та шматочки кремнію на згадку, всі з новими знаннями, позитивними емоціями та трішки стомлені рушили додому. Здавалося б один день – а спогадів на ціле життя! Велика подяка нашим дорогим вчителям за таку чудову поїздку та море вражень!

 

 

Коментарі і розміщення посилань заборонено.

Комментарі закрито.