Перейти до контенту

Літні мовні табори гімназії завершили свою роботу

У 2019 році на базі Гощанської гімназії з метою зацікавлення учнів до вивчення іноземних мов, підвищення мотивації до їхнього практичного застосування працювали літні мовні табори з англійської, німецької та польської мов. 10 червня завершили роботу німецькомовний та польськомовний табори під керівництвом учителів Пришнівської Людмили Василівни та Єфімчук Оксани Миколаївни. Робота польського літнього мовного табору була спланована за тематичними днями, а саме: «Що ти знаєш про Польщу та її традиції?»,  «Спорт і здоров’я », «Історія рідного краю». Упродовж роботи  мовного табору учні брали участь в спортивних змаганнях, квесті, грали в захоплюючі ігри  та  ходили на екскурсію до парку, що допомогло вчительці створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення польської мови. Німецький мовний табір працював над створенням проекту „Filmaufnahme“.

Найтривалішою була робота англомовного літнього табору “BINGO” – з 10 по 21 червня. 36 учнів під керівництвом учителів Мартофляка Івана Миколайовича, Бойко Наталії Петрівни, Карчевської Віти Василівни та Чорноус Неоніли Миколаївни поєднали навчання із захоплюючим відпочинком, беручи участь у різноманітних цікавих заходах, організованих педагогами.

Кожен ранок розпочинався з лінійки та зарядки. Це створювало позитивний настрій на цілий день. Діти із задоволенням відвідували  заняття табору, на яких активно розучували  нові фрази, грали в рольові ігри, дивилися та активно обговорювали  мультики й співали пісні англійською мовою, брали участь у вікторинах, конкурсах, під час яких вони могли розфарбовувати, вирізати, клеїти, тобто перебувати у природному для них світі гри і творчості і отримувати від цього величезне емоційне задоволення.