Перейти до контенту

День Соборності у гімназії

22 січня вже традиційно у гімназії відзначається День Соборності України. Цьогоріч наш народ відзначив 96 річницю цього надзвичайно важливого свята.

Так історично склалось, що український народ дуже довгий період не мав національної держави, а із кінця ХVІІІ до початку ХХ століття був розділений між двома великими імперіями: Російською та Австро-Угорською. Кордон, який розділяв українців, проліг не лише через їхню землю, а й через їхні душі і серця. Та не дивлячись на всі перешкоди, українці усвідомлювали, що є єдиним народом.

На урочисту лінійку зібралася вся гімназійна громада. Розпочався захід дружним виконанням гімнів України та гімназії. Перед гімназистами виступив директор, який закцентував увагу дітей , що боротьба за Україну відбувається не лише на фронті, а й у повсякденній наполегливій праці у вивченні наук, щоб стати конкурентоздатними випускниками на ринку праці.

Захід готували учні 10 класу ( кл.керівник Тетяна Шолодько, вчителька музики  Соломія Павлик, педагог- організатор Наталя Устимець, керівник драмгуртка Алла Машлай ). Розхвилювала всіх пісня – засторога «Не спи, моя рідна земля» у виконанні квартету хлопців, не залишила байдужим нікого інсценівка про бій під Крутами. Патріотично і піднесено звучали пісні, поезії у виконанні учнів. Розчулила присутніх пісня Миколи Тимчака у виконанні Валентини Величко «Берестечко». Яскравим супроводом до всього свята була презентація, що відображала основні моменти дійства. Насамкінець гімназисти та вчителі створили символічний ланцюг єдності і помолились за Україну, виконавши духовний гімн « Боже, великий, єдиний».

Стало традицією завершувати це свято нагородженням кращих гімназистів грамотами та преміями за підсумками І семестру.

Відео урочистої лінійки можна переглянути тут

Ірина МіщукOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA